North Renovation Solutions

Bursa / Osmangazi

İç Mimari / Dekorasyon

2Yorum
10Puan

North Renovation Solutions

North Renovation Solutions olarak 16 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıra dışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta...Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için…

Ücretsiz çağrı hattımızdan detaylı bilgi alabilir referanslarımız ve çalışmalarımız hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ev dekorasyon ve iç mimaride aranılan tüm özelliklere sahip ürünler bulunduran firmanıza başarılarınız güvenle devamını dilerim.

Gülistan Bakır - 03.03.2020

10Puan

Iç mekan tasarımda bizlere yön verdiniz ufkumuzu değiştirdiniz sonuç olarak hayal ötesi güzellikler çıktı ortaya teşekkürler bastılarınızın devamını diliyorum

Hakan durmaz - 03.03.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar