Nota Elektronik

İstanbul / Ümraniye

Alarm / Kamera Sistemleri

Nota Elektronik - Murat Aykut

İstanbul Ümraniye’de alarm ve kamera güvenlik sistemleri ile ses ve görüntü sistemleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. Mekan seslendirme, güvenlik kamerası kurulumu, yapısal network, kablolama faaliyetleri konusunda uzmanız.

Güvenlik kamerası montajı, plaka tanıma sistemi, izleme sistemleri, alarm montajı, alarm darbe sensörü, hırsız alarmı, güvenlik kamerası kurulumu, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi, yangın alarmı sistemleri montajı, otopark bariyer sistemi, gece görüş kamerası, speed dome kamera, siren vb. güvenlik sistemlerinin satışı, montajı ve tamirlerini yapmaktayız. Ayrıca studio ekipmanları, amfi, mikrofon, ses kartı, anons sistemleri, cami ses sistemi kurulumu, okul ses sistemi kurulumu, disko, bar ve sahne ses sistemi kurulumu, konferans teknik ekipman, interaktif tahta ve ekran, LED aydınlatma, lazer ışık sistemi, eğlence mekanı ve sahne aydınlatma ihtiyaçlarınızı teknik ekibimizle en hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar