Nova Dekorasyon

İzmir / Karşıyaka

İç Mimari / Dekorasyon

0Yorum
10Puan

Nova Dekorasyon - Melih Arıkan

İzmir Karşıyaka’da iç mimari ve dekorasyon firması olarak faaliyet göstermekte olan Nova Dekorasyon, Karşıyaka başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine hizmet vermektedir.

Ev, işyeri, ofis, cafe gibi tüm mekânlar için iç mimari ve dekorasyon çözümleri sunmakta olan firmamız; alçı, sıva, kartonpiyer, alçıpan, asma tavan, parke, laminant, ağaç pergole fayans, banyo ve mutfak tadilatı, banyo ve mutfak dolabı imalatı, granit mutfak tezgâhı montajı, mutfak tezgâhı değişimi ve anahtar teslim tadilat hizmetleri vermektedir. Ayrıca elektrik tesisatı üzerine LED aydınlatma, tesisat çekme, LED ışık arıza ve montajı gibi tüm arıza ve montajlarda yardımcı olmaktayız. Doğalgaz tesisatı döşeme ve tamiri, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, havlupan petek montajı, yerden ısıtma sistemleri döşeme ve tamiri, kat kaloriferi tamiri, klima elektrik tesisatı montajı, petek montajı, su ve sıhhi tesisat tamiri işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Tüm daire tadilatı ve dekorasyon işlerini kaliteli işçiliğimizle hayal ettiğiniz gibi en iyi fiyatlarla sizlerle sunmaktayız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar