Nüans Müzik

Diyarbakır / Yenişehir

Eğitim / Eğitmenler

Hemen Ara

Nüans Müzik - Mehmet Erol

Diyarbakır / Yenişehir’de müzik aletleri eğitimi ve müzik aletleri satışı üzerine faaliyet gösteren bir müzik eviyiz. Müzik eğitiminin yanında birçok markanın bayisi olarak Diyarbakır'ın en büyük müzik aletleri ve müzik kitapları satış merkezi olarak da hizmetimizi sürdürmekteyiz. Aynı zamanda sahne ve ses sistemleri anlamında da hizmet vermekteyiz.

Yıllardır müzik eğitimi adına hizmet verip nice insanların bir enstrüman çalıp mutlu olmalarını, nice insanların konservatuvarı, Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi bölümlerini, Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümlerini, Güzel Sanatlar Liselerini kazanıp müziği meslek edinmelerini sağladık ve bu yolda profesyonel adımlarla yol almaya devam ediyoruz. Gitar, keman, bağlama, bateri, piyano, davul, ney gibi müzik aletlerinin özel müzik dersini vermekteyiz. Ayrıca mekan seslendirme, studio ekipmanları, amfi, sahne sistemi, hopörlor, sahne aydınlatma hizmetimiz bulunmaktadır.

Haftanın 7 günü verdiğimiz müzik hizmetlerinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar