Nur Temizlik

İstanbul / Küçükçekmece

Temizlikçi / Temizlik

Nur Temizlik - Şentürk Bozacı

İstanbul / Küçükçekmece'de temizlik firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Beklentilerinizin üzerinde refah ve temiz yaşam alanları sunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak misyonuyla çalışmaktayız.

Ofis temizliği, büro temizliği, dış cephe temizliği, ev temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, depo temizliği, gündelik ev temizliği, detaylı temizlik, profesyonel temizlik, kreş temizliği, anaokulu temizliği, cam temizliği, mağaza cam temizliği gibi işlerinizi özenle yapmaktayız. Bunun yanısıra AVM temizliği, otopark temizliği, restoran temizliği, apartman temizliği, fabrika temizliği, haftalık apartman temizliği, merdiven temizliği, bay ve bayan temizlikçi, pazar günü çalışan temizlikçi ihtiyaçlarınızda firmamızı aramanız yeterlidir. Temizlik hizmetlerimize profesyonel makinalarla halı yıkama ve koltuk yıkama da dahildir.

İstanbul'da temizlikçi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine her türlü mekan temizliği ihtiyaçlarınızda profesyonel temizlik elemanlarımızla hizmet götürmekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar