Nurtaş Evden Eve Nakliyat

Bursa / Kestel

Evden Eve Nakliye

3Yorum
9.3Puan
Hemen Ara

Nurtaş Evden Eve Nakliyat - Şahin İşler

Bursa / Kestel'de evden eve nakliye şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. Her çeşit eşyayı taşımaya uygun geniş araç filomuz ve yük taşıma asansörlerimizle asansörlü eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Tecrübeli nakliye ekibimiz ve önceden planladığımız nakliye süreçlerimizle müşterilerimiz için taşınma süresini kısaltmakta ve eşya hasarı oluşmaması için üst seviyede önlemler almaktayız. Eşya paketleme işlemini özenle yapmakta ve taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı suduğumuz sigortalı nakliye hizmetimizle eşyalarınızın sorumluluğunu üstlenmekteyiz. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, okul taşımacılığı, dershane taşımacılığı, otel taşımacılığı, pansiyon taşımacılığı, fabrika ve tesislerin nakliyat ve taşıma hizmetlerini hızlı ve sorunsuzca vermekteyiz. Komple taşıma hizmetlerinin dışında bir kısım eşyanızdan oluşan lokal taşıma da yapmaktayız. Ayrıca kiralık asansör ihtiyaçlarınızda firmamızın asansör kiralama hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Bursa'da şehiriçi nakliye hizmetimizin yanısıra şehirlerarası eşya taşımacılığımız ile Türkiye'nin heryerine eşyalarınızı güvenle götürmekteyiz. Nakliye maliyetinizi hesaplamak için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Asansörlü eşya taşımacılığı, sigortalı nakliye, marangozlu nakliye, güvenilir eşya paketleme, mobilya paketleme, avize montajlı nakliye ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Şahin Bey'e ilgisi için çok teşekkür ederim. İş disiplini harikaydı. Eşyalarım gayet temiz ve düzgün taşındı.

Vural Gül - 09.02.2018

10Puan

Çok memnun kaldım. Gerçekten çok başarılısınız. Bundan sonra daima seçimim siz olacaksınız. Teşekkür ederim.

Doğukan Balat - 23.10.2017

8Puan

Nurtaş Evden Eve Nakliyat şirketine çok teşekkür ederim. Hiç bu kadar rahat taşınmamıştım. Şahin beye çok teşekkür ederim.

Semra Hanım - 20.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar