Gümüş Teknik Servis

Ankara / Keçiören

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

8Yorum
10Puan

Gümüş Teknik Servis - Nurullah Gümüş

Ankara / Keçiören’de beyaz eşya tamircisi ve teknik servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ankara Merkez ve tüm ilçelerimize kaliteli işlerimiz ve tecrübeli ekibimizle servis hizmeti vermekteyiz.

Her marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, beyaz eşya servisi, ocak tamiri, ankastre montajı, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi servisi, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı ve sanayi tipi buzdolabı tamiri işlerinizi deneyimli ekibimizle yapmaktayız. Ayrıca klima ve kombi tamiri, klima montajı ve bakımı, klima sökümü, klima dış ünite montajı, kombi bakımı ve arızası, kombi montajı, yoğuşmalı kombi tamiri, sütlük, pasta ve market teşhir reyonları, balık ve pasta dolabı tamiri hizmetleri vermekteyiz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktayız.

Haftanın 7 günü teknik servis ve tamir işleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Güzel bir usta, servisi çok iyi. Bir bayan olarak benimle çok güzel konuştular, çok güvenilir insanlar. Herkese tavsiye ederim.

Bilge Uzun - 02.03.2018

10Puan

Elinize kolunuza sağlık, çok uygun fiyata işimi yaptınız. Hiç bir sıkıntı yok, teşekkür ederiz.

Batuhan Acehan - 02.03.2018

10Puan

Servislerin verdiği fiyatlara göre işlerimi çok daha uygun fiyata halletti. Makinem 1 gün sonra geldi. Gayet güzel yapmışlar, ellerinize sağlık. Güvenilir ve işinin ehli bir usta, tavsiye ediyorum...

Ufuk Can - 28.02.2018

10Puan

Çok uygun fiyata ve çok hızlı teslimat yaptılar. 1 yıldır makinemi sorunsuz kullanıyorum. Teşekkürler...

Ömer Salih Ülger - 28.02.2018

10Puan

Makinemi sıfır gibi yaptılar, çok iyi bir ekip. Uygun fiyata yaptılar. Herkese tavsiye ederim.

Nusret Atan - 28.02.2018

10Puan

Gerçekten çok ilgili ve disiplinli bir servis. Makinem tam olarak istediğim zamanda, beklediğimden çok iyi bir halde geldi. Etrafımdaki herkese tavsiye edeceğim bir servis. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Aleyna Dalgıç - 23.02.2018

10Puan

Çok güvenilir bir servis, uygun fiyata yaptılar. Çok düşünceliler ve istediğim saatte geldiler. Tam söyledikleri saatte makinemi teslim ettiler, çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Yunus Emre Ünlü - 23.02.2018

10Puan

Çok güvenilir insanlar, çamaşır makinemi kısa sürede ve uygun bir miktara yaptılar. Tavsiye ederim.

Bayram Güvenir - 23.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar