Objektif Bilgisayar

Antalya / Muratpaşa

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Objektif Bilgisayar - Süleyman Öztürk

Antalya / Muratpaşa’da bilgisayar tamir ve bakımı, notebook tamir ve bakımı, kamera güvenlik sistemleri kurulum ve satışı, telefon santralleri kurulum ve satışı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanındayız.

Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, bilgisayar format atma, bilgisayar kurulumu, notebook ekran değişimi, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme işlemlerinizi yapmaktayız. Yerinde bilgisayar servisimiz bulunmakta olup teknik servisimizle sorunlarınızı en kısa sürede gidermeye yardımcı olmaktayız. Güvenlik kamera sistemleri montajı, güvenlik kamera yeri değiştirme, güvenlik kamera ayarı, speed dome kamera, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 kamera güvenlik sistemi, 6 kamera güvenlik sistemi montajlarını güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca santral ve IP telefon ile telefon santralleri satış ve kurulumlarını sağlamaktayız. Santral bakımı, telefon santralleri, analog santral, kayıtlı telefon santrali hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir işlerimizle müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Pazar günü hariç haftanın 6 günü ücretsiz çağrı hattımızdan firmamızı arayabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar