MÇ Seramik

İstanbul / Pendik

Fayans / Seramik Döşeme

Hemen Ara

MÇ Seramik - Mehmet Çürük

MÇ Seramik olarak İstanbul / Pendik’te fayans karo ve seramik döşeme alanında faaliyet göstermekteyiz. Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla ve Gebze bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü mekân için fayans döşeme ve kaplama, granit döşeme, kalebodur döşeme ve tamiri, fayans hizalama, fayans kaplama ve kırma, fayans zemin kaplama, mutfak ve banyo seramik tamiri, banyo duvar seramik tamiri, karo fayans döşeme, cam mozaik döşeme ve seramik yenileme hizmetleri vermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz aynı zamanda su ve sıhhi tesisatı tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı arıza tespiti ve tamiri, lavabo montajı ve tamiri, musluk tamiri, su bataryası tamiri, alçı ve alçıpan uygulamaları, alçı duvar yapımı, alçı dekorasyonu, kartonpiyer yapımı, parke döşeme ve zemin kaplama, banyo ve mutfak dolabı imalatı, boya badana, boya dekorasyonu, duşakabin imalatı ve montajı, klozet montajı, mutfak tezgâhı değişimi, iç kapı boyama, laminant ve parke montajı işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktadır. Ekonomik fiyat garantisiyle çalışan firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar