Okan Şentürk

İstanbul / Avcılar

Müzisyen / Müzik Grupları

Okan Şentürk

Merhaba,

Her yöreye hitap edebilen tarzımızla İstanbul da Avrupa ve Anadolu Yakasında Her Yerdeki Düğün, Nişan, Sünnet, Kına Gecesi ve tüm özel günlerinizde canlı müzik (müzisyen, Piyanist, Orkestra Kiralama) hizmeti vermekteyiz.

Program süreci boyunca siz değerli misafirlerinizin istekleri doğrultusunda çalıp söylemekteyiz. Yöresel ve güncel oyun havalarından tutunda kına gecelerinde çalınan hareketli şarkılar, düğün oyun havaları olmak üzere (halaylar, romanlar, misketler, çiftetelliler vs.) tüm eğlenceyi CANLI olarak icra etmekteyiz.

Kafanızda hiç bir soru işareti kalmaması için arzu eden müşterilerimiz tanışmak ve canlı sahnemizi izleyip görmek için sabit çalıştığımız düğün salonuna gelip canlı sahnemizi izleyebilirler veya www.piyanistokan.com web sitemizden videolarımızı izleyip fotoğraflara bakabilir ve daha detay bilgi sahibi olabilirler.

Şimdiye kadar yaptığımız sayısız düğün programlarında aldığımız tebrik ve takdirler bizlerin en büyük referansıdır.

Eğlencenizi Riske Atmayın.!

Saygılarımla,

Piyanist Şantör Okan


**ÖNEMLİ: Sevgili dostlar en güzel gününüzün kötü bir anıya dönüşmemesi için İnternetten Piyanist (Müzisyen) bulurken lütfen dikkatli olunuz. anlaşma sağlayacağınız müzisyenin en az bir programını izleyip dinlemeden karar vermeyiniz. Şöyle yapıyoruz böyle yapıyoruz diyenlere değil kendi gözünüz ile görme ve kulağınız ile duyma imkanına sahip olduğunuz müzisyenleri seçmenizde fayda var. Unutmayın.. Çalgıcı ayrı Müzisyen ayrıdır.Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar