Oluşum Bilgi İşlem

İstanbul / Şişli

Alarm / Kamera Sistemleri

Oluşum Bilgi İşlem - Arif Mümin Berber

Web tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, grafik tasarımı ve baskı işleri yapmaktayım14 senedir bu işi yapmaktayımUzun süredir bu işle uğraşmaktayımFiyatlarımız rakip firmalara göre gayet uygundurTecrübemiz sayesinde memnuniyetinizi sağlamaktayım Bilişim sektörüne 2000 yılında Teknolojide Güven Sloganıyla adım atan Oluşum Bilgi İşlem Paz.San.Tic.Ltd.Şti. son teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle Türk BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur.

Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir.

Oluşum Bilgi İşlem Paz.San.Tic.Ltd.Şti. uzman kadrosuyla, gerektiğinde 7 gün 24 saat yerinde destek dahil, birçok hizmeti dünya standartlarında vermektedir. Bunun yanı sıra kurumlara özel danışmanlık, bakım sözleşmeleri, teknik eğitimler, sistem kurulum, outsourcing, data recovery (veri kurtarma) gibi profesyonel hizmetleri de kendi bünyesinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar