Ömer Elektrik

Bursa / İnegöl

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1Yorum
10Puan

Ömer Elektrik - Semih Aydın

Bursa’nın İnegöl ilçesinde elektrik&elektronik, uydu sistemleri ve aydınlatma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. 10 yıllık tecrübemizle ve kaliteli hizmet anlayışımızla işlerimizi yapmaktayız.

Avize, led ışık, lambader, gizli ışık, sensörlü lamba, abajür, ampül, aplik aydınlatma, led projektör, ledli solar armatür, ışıklı raf sistemleri, spot armatür gibi aydınlatma sistemlerinin montajı ve tamiri konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ofis, market, mağaza, bahçe, yol ve çevre aydınlatma işleri yapmaktayız. Uydu ve çanak anten montajı, merkezi uydu sistemi, çanak ayarı, çanak yer değiştirme, uydu kurulumu, uydu ayarlama gibi işleri itinayla yapmaktayız.

Elektrik tesisatı döşeme, trafo tamiri, elektrik taahhüt işleri, kompanzasyon tamiri, elektrik arızası işlerinde tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız. İnegöl’deki tüm semt ve mahallelere hizmet götürmekteyiz. Pazar günü hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kaliteli ve işinde gayet ciddi. Dikkatli çalışmalarını çok beğeniyorum. Herkese tavsiye ederim.

İsmail Ekinci - 11.04.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar