Ömür Ahşap

İstanbul / Ataşehir

Marangoz / Ahşap Mobilya

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Ömür Ahşap - Ali Osman İşcan

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde mobilya imalatı ve marangozluk işleri yapmaktayız. Her bütçeye ve her zevke uygun ahşap çeşitlerimizle özel ölçülerde mobilya üretimi konusunda müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mobilya imalatımız kapsamında mutfak dolabı, banyo dolabı, pergole, veranda, kamelya, yatak odası, gardrop, vestiyer, çocuk ve genç odası mobilyaları, bebek karyolası, yemek masası, TV ünitesi, raflı dolap ve çekmece gibi her çeşit mobilyalarınızı özel tasarımlarla ve kaliteli malzemelerle üretmekteyiz. Ev ve ofislere uygun ahşap mobilyalar konusunda işinde uzman bir marangoz ekibiyle çalışmaktayız. Koltuk ve sandalye imalatımız bulunmamaktadır.

Üretimini yaptığımız mobilyaların nakliyesini ve montaj hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul'un tüm bölgelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Tüm ev ve ofis mobilyalarınız için bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşinize gösterdiğiniz özen ve titizliğiniz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarınız gerçekten teşekkürü fazlasıyla hakediyor.

Yavuz ataman - 21.09.2017

10Puan

Teşekkürler Ömür Ahşap. Sayenizde banyoma yepyeni bir hava geldi. Titiz çalışmanız, işi söz verdiğiniz zamanda tamamlamanız ve farklı fikirler sunarak ufkumuzu açmanız da ayrı bir teşekkürü hakediyor.

Ennur bilen - 20.09.2017

10Puan

Biz teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için daha değerli. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar