Online Satınl Bilgi Teknolojileri

İstanbul / Şişli

Yazılım / Tasarım

Online Satınl Bilgi Teknolojileri - Hakan Keleş

Öncelikle Kendim hakkında Bilgi vermem gerekirse,

Adım Hakan KELEŞ İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Bilgisayar Mühendisligi Bölümünü 2006 da Bitirerek İş hayatıma Elektronik Haberleşme Sektöründe başlamış bulunmaktayım.2 Yıl Güvenlik sistemleri alanında Özel Bir kuruluşta Proje Geliştirme Müdürü olarak çalıştım.

Daha Sonra 2006 -2010 Tarihleri arasında Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi ( Yazılım Uzmanlığı) ve Kültür Üniversitesi (Grafik Tasarım) Bölümlerinden mezun olarak 2009 Yılında Web tasarım,Web Yazılım,Grafik tasarım alanında Kendi ofisimi açarak Bu işe başlamış bulunuyorum.

2009 Yılından Beri Perpa Ticaret Merkezinde faliyetlerime devam etmekteyim. Başlıca Faliyet vermiş olduğum alanlar aşağıdaki gibidir.

Web Tasarımı
Profesyonel Web Arayüz Tasarımı
Grafik tasarım
Web Yazılım : Php & Mysql Kodlama ve Hazır Sistemlere Entegrasyon.
Seo : Arama Motoru optimizasyonu
Profesyonel Flash veya Resim Logo Banner Tasarımı.
E-Ticaret Sitesi Tasarımı,Yazılım Düzenleme,Giydirme
Wordpress Kodlama, Arayüz Tasarım
Google Adwords Reklamları
Sosyal Medya Hizmetleri
Kurumsal Kimlik Çalışması
Kişiye Özel Yazılım,Grafik Web Arayüz Düzenlemeleri

Alanında 6 Yıllık bir tecrübeye sahibim. Bugüne dek 150’den fazla web sitesi, Grafik tasarım projesine imza atmış bulunuyorum.

Web tasarım alanında ilk olarak Perpa Ticaret Merkezinde esnaflarla başlamamız sebebi ile küçük çapta esnaf siteleri projeleri ile başladık. Daha sonra onlarca kurumsal kişiye özel Web siteleri tasarladım. Web tasarım konusunda 6 yıl boyunca bir çok sorun, talep, istek ve farklı önerilerle karşılaştığımız için bu alanda büyük deneyimler kazandık.

Kurumsal web sitesi tasarımı ve Web grafik Ara yüz tasarımı konusunda oldukça fazla bilgi deneyime sahip olduk. Bu nedenle 2014 Yılında hedeflerimiz Büyük Kurumsal Firmaların özel projelerini yürütmektir.

Grafik tasarım konusunda Grafik bölümü mezunu olmam sebebi ile Bir web sitesinin nasıl olması gerektiğini çok iyi bilmekteyim.

Öncelikle Web grafik Ara yüz tasarımına başlamadan önce müşterinin nasıl bir tasarım istediğini iyice anlayarak, Müşterinin talepleri doğrultusunda göstermiş olduğu örnekleri inceleyerek Tasarıma başlıyorum. Böylelikle Müşterimizi en iyi şekilde memnun etmiş oluyorum.

Web Tasarım Yazılım alanında ; Öncelik sırasına göre HTML, XHTML, HTML5, XML, JQUERY, PSD, CSS, CSS2, CSS3, PHP, MySQL, ASP,ASP.NET Bu alanlarda her tarz projeye imzamızı atabilecek bilgiye sahibiz.

Web tasarım alanında yukarıda saymış olduğumuz kodlama dillerinde her tarz projenin altından kolaylıkla kalkabiliriz.

Proje alım sürecimiz şu şekilde işlemektedir.

Proje sahibi ile görüşülerek tam olarak ne tarz bir proje web sitesi istendiği iyice anlaşılarak müşteriden beğendiği web siteleri hakkında bilgi alınarak inceleme yapılır, Daha sonra Müşteriden İstemiş oldukları web sitesinin ne tarz özellikler taşıması gerektiği sorularak not alınır.İstenen Grafik Tasarım,Web Yazılım değerlendirilerek müşteriye fiyat verilir.

Fiyat Müşteri tarafından uygun görüldüğü taktirde Sözleşme ve fiyat teklifi hazırlanarak müşteriye sunulur. Fiyat teklifi ve sözleşme imzalandıktan sonra %50’si PEŞİN alınarak projeye başlanır. Diğer geri kalan tutar ise iş tesliminde nakit veya Kredi kartı ile tahsil edilir.

Projeye ilk olarak Grafik Web Ara yüzü çizilerek başlanır. Müşteriye Tasarımın her aşaması gösterilerek beğenisi sağlanır. Web grafik tasarım beğenildiği taktirde hazırlanmış olan web grafik Ara yüz XHML, veya HTML5,CSS’e dökümü Sağlanır.

Daha sonraki aşamada HTML,CSS’e dökülmüş olan Bu tasarıma Yönetim paneli hazırlanarak müşterinin istemiş olduğu özellikler istenen kriterlerindeki kodlama dili ile hazırlanır. En son olarak Testlerden geçirilerek Müşteriye Teslim edilir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar