Onur Boya

Bursa / Yıldırım

Alçı / Kartonpiyer

Onur Boya - Nurettin Göktaş

Bursa / Yıldırım ilçesinde tadilat ve iç dekorasyon işleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Alçı ve kartonpiyer yapımı, boya ve badana işleri, cephe yalıtımı ve izolasyon, laminat parke döşeme, ahşap parke döşeme, fayans ve seramik uygulama gibi bir evin tadilatı ve inşaatı ile ilgili tüm hizmetleri bir arada sunmaktayız.

Mutfak tadilatı, banyo tadilatı, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, ofis dekorasyonu konularında herbiri alanında uzman ustalarımız ile dekoratif alçı, asma tavan, duvar kağıdı kaplama, niş yapımı, mutfak tezgahı montajı gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca kaba inşaat yapımı, duvar kırma, proje değişikliği, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, bina mantolama, dış cephe izolasyonu, iç cephe izolasyonu konusunda anahtar teslim inşaat işlerini uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

Bursa'nın tüm ilçe ve semtlerine himet vermekteyiz. Haftanın 7 günü çalışan ekibimizin profesyonel hizmetlerinden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar