Onur Özden Fotoğrafçılık

Bursa / Nilüfer

Fotoğraf / Fotoğrafçılık

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Onur Özden Fotoğrafçılık - Onur Özden

Onur Özden Fotoğrafçılık olarak Bursa ve çevre illerde profesyonel fotoğraf ve katalog çekimleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Özel gün ve davetlerin vazgeçilmezi olan fotoğraf albümleriniz için iç ve dış mekanlarda ileri teknoloji cihazlarımız ve mesleki tecrübemiz ile fotoğraf ve video çekimleri konusunda uzmanız.

Ayrıca profesyonel katalog, kartvizit, afiş gibi matbular kullanan iş yerlerine de görsel dökümanlar konusunda hizmet vermekteyiz. Düğün, nişan, doğum ve kutlama gibi özel anlarınızı unutulmaz anılara çevirmek üzere size özel albümler ve kısa filmler hazırlamaktayız. Sizlerden gelen özel taleplere göre çekim yapılacak açık hava veya kapalı mekanın seçilmesi ve teknik tüm hazırlıkların yapılmasının ardından önceden belirlediğimiz günde çekimin yapılması aşamalarının tümünde profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Grafik tasarım, web tasarım ve internet sitesi kurma konularında da tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bizimle iletişime geçebilir ve Nilüfer ilçesindeki ofisimizde misafirimiz olup tüm detayları yüz yüze görüşebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hayatımda gördüğüm en kaliteli fotoğrafları çeken insan, mükemmel fotoğrafçı

mahmut tuncer - 25.03.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar