Onur Yalova

İstanbul / Şişli

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Onur Yalova

İstanbul / Şişli’ de elektrik ve elektrik tesisatı, alçı/ kartonpiyer, su ve sıhhi tesisat, boya badana, küçük ev aletleri tamir ve servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Çağlayan, Alibeyköy, Taksim bölgelerine ayrıca Beşiktaş ve Şişli’ de tüm semtlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Sıhhi tesisat alanında; su tesisat tamiri, çeşme, musluk montajı ve tamiri, su tesisatı arıza, döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri, lavabo, vana montaj ve tamiri, su bataryası tamiri, çeşme bataryası tamiri ve değişimi, elektrik tesisatı alanında; şofben, avize, priz ve korniş montajı, diyafon tamiri, küçük ev aletleri alanında; ütü tamiri, süpürge tamiri, katı meyve sıkacağı, mikser, fritöz, elektrikli ızgara, mutfak robotu tamiri, boya badana ve alçı kartonpiyer alanında; alçı boya badana, boya dekorasyonu, sıva, daire boyama, banyo tadilatı ve tesisat tamiri işlerinizde alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar