Opel İstanbul

İstanbul / Şişli

Oto Kaporta / Boya

Opel İstanbul - İsmail Yılmaz

İstanbul’un Şişli ilçesinde oto kaporta boya ile oto tamir ve bakımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektörümüzle ilgili Opel Teknisyenlik Akademisi Belgesi, ustalık belgesi ve Opel iç eğitim sertifikalarımız mevcut olup, teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi hizmetler sunmaktayız.

Opel ve Chevrolet markalı araçlar özel uzmanlık alanımızda olup Opel Özel Servisi konumundayız. Oto tamir ve bakım alanında marş motoru arıza ve tamiri, balata ve buji değişimi, debriyaj ve oto fren tamiri, yakıt enjeksiyonu, yağ, polen, hava, mazot ve benzin filtresi değişimleri, motor yağı değişimi, triger kayışı değişim ve tamiri, şanzıman filtresi ve değişimi, yağ değişimi, direksiyon hidrolik ve direksiyon mil tamiri, amortisör yağ değişimi, oto salıncak, müşür, fren hidrolik, karbüratör, enjektör, tampon değişim ve tamiri gibi pek çok konuda hizmet vermekteyiz. Oto kaporta boya alanında ise kaporta tamiri, boya body works, ezik düzeltme, lokal boya, rötuş boyası ve şase düzeltme ihtiyaçlarında müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ayrıca tüm Opel marka araçların dizel veya benzinli motor arızaları, TECH-2 Diagnostik versiyon ve programlama hizmetleri konusunda uzmanız. Periyodik otomobil bakımı ve bilgisayarlı arıza tespiti yapmaktayız.

Her türlü Opel marka araçlarınızın arıza ve bakımlarında teknolojik altyapımız, analitik düşünce ve mühendislik yaklaşımımız, kaliteli işçilik ve alanında uzman usta kadromuzla mekanik bakım, onarım ve tamir ihtiyaçlarınızda ücretsiz telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar