ORF Elektrik

İstanbul / Pendik

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

ORF Elektrik - Osman Demir

İstanbul / Pendik’te elektrik ve elektrik tesisatı alanında hizmet vermekte olan firmamız, Pendik ve Kadıköy başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Her türlü elektrik pano tamiri, elektrik tesisat döşeme, kompanzasyon arızası ve tamiri, fabrika elektrik tesisatı, zayıf akım tesisatı, data kablolama sistemleri, busbar kanal sistemleri, OG kablo başlığı, topraklama tesisatı, kablo arıza ve kablo döşeme, transfer panosu montajı, otomasyon, kablolama, otomasyon kumanda sistemleri, inşaat alt yapı elektrik işleri ve elektrik tesisatı çekme işlerinizde alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Bugüne kadar birçok büyük kuruluşun elektrik işlerini eksiksiz ve başarılı bir şekilde yapan firmamız, özellikle Eresin Grup’un tüm elektrik ve otomasyon işlerini kurulduğu günden itibaren yapmaktadır. Seres Otel, Doğa Koleji, Allianz Sigorta referanslarımızdan bazılarıdır.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar