Markiz Patent

İstanbul / Beşiktaş

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Markiz Patent - Orhan Eriman

Marka ve patentlerin Türkiye'de ve dünyada korunması, tescil edilmesi konusunda danışmanlık ve vekillik hizmetleri vermekteyiz. Markiz Patent olarak 2011 yılından buyana İstanbul / Beşiktaş ilçesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı alanda marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri alanındaki deneyimlerimizi müşterilerimize aktarıyor, işlemlerin doğru, hızlı ve ekonomik bir şekilde sonuçlanması için danışmanlık veriyoruz.

Sahip olduğunuz ürün veya hizmeti diğerlerinden ayırt etmeye yarayan en doğru işaret olan markanızı hukuki olarak koruma altına alabilmeniz için marka tescili yapmanız gerekmektedir. Marka tescili konusunda Türkiye'deki tek yetkili kurum Türk Patent ve Marka Kurumu'dur ve Türkiye'de yapılan marka tescili sadece Türkiye'de koruma sağlamaktadır. Yurtdışı için marka başvuruları ayrıca yapılmaktadır. Patent ise buluşunuz için devlet tarafından belirli süreler için verilen kullanma ve satma hakkıdır. Öte yandan bir ürünün sınai müküyeti için endüstriyel tasarım tescili yapılması gerekmektedir.

Firmamız marka tescili, patent hizmetleri, endüstriyel tasarım tescilinin yanısıra marka devri, marka satışı, marka araştırma, uluslararası tescil, fikri mülkiyet, yurtdışı patent, ünvan değişikliği, marka satın alma, marka yenileme konularında da sizler için süreçleri kolaylaştırmak adına profesyonel danışmanlık vermektedir. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar