Yıldırım Digital

İstanbul / Pendik

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Yıldırım Digital - Orhan Yıldırım

İstanbul / Maltepe’ de merkezi uydu sistemleri ve çanak anten alanında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca elektrik tesisatı ve alarm, kamera sistemleri montaj, bakım ve satışını yapmaktayız. Maltepe başta olmak üzere Kartal ve Pendik bölgelerine servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. 10 yıldır Digitürk Bayisi olarak çalışmaktayız.

Elektrik tesisatı bakımı ve tamir işleri, avize montajı, görüntülü ve sesli diafon sistemlerinin kurulumu, otomat tamiri, priz tamiri, lamba tamiri yapmaktayız. Güvenlik sistemleri üzerine sahip olduğumuz tecrübeyle ev ve ofisler için alarm ve güvenlik kamerası kurulumu, güvenlik kamerası montaj ve ayarları yapmaktayız. Bireysel ve merkezi sistem çanak kurulumu, merkezi sistem uydu kurulumu, uydu arıza, uydu frekans güncelleme, çanak anten ayarı, uydu resetleme, uydu sinyal sorunu giderme, çoklu Lnb montajı, çiftli Lnb montajı işlerinizde alanında uzman personellerimiz itina ile çalışmakta ve sorunlarınıza çözüm üretmektedirler. Digitürk başvurusu, aboneliği, kurulumu ve yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, Digitürk başvurusu yapmak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar