Orhan Yıldırım

Balıkesir / Altıeylül

Çatı / Oluk

Orhan Yıldırım

Balıkesir Altıeylül’de çatı tamiri ve oluk onarımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Balıkesir ve Manisa’da tüm ilçelere, Kütahya’da Tavşanlı ve Bursa’da Mustafakemalpaşa bölgelerinde tüm semtlere hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Çatı tamiri, çatı yapımı, çatı aktarma, çatı sistemleri, çatı ısı yalıtımı, çatı izolasyon, kiremit döşeme, oluklu kiremit döşeme ve çelik çatı yapımı işlerinizde titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca iç mimari ve dekorasyon alanında her türlü elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisat arızası, elektrik taahhüt işleri, alçı ve alçıpan işleri, alçıpan duvar ve alçı panel, alçı ısı yalıtımı, renkli alçı ve alçı panel duvar yapımı, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, salon, mutfak ve banyo dekorasyonu, boya badana, laminant ve ahşap parke uygulamaları, fayans ve karo döşeme, banyo ve mutfak tadilatı, mutfak tezgâhı değişimi, site, apartman ve müstakil bina mantolama ve ısı yalıtımı, şıngıl ve stronpiyer uygulamaları, zemin kaplama ve komple ev tadilatı gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. A’dan Z’ye anahtar teslim kaba inşaat ve geri kalan tüm tadilat işlerinizde uzman personellerimiz özenle çalışmaktadır. Tüm işlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmekte ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye çabalamaktayız.

Temizlik hizmetimiz ile ister inşaat sonrası olsun ister ev ofis iş yeri atölye ve tüm mekanlarınızda temizlik hizmeti vermekteyiz

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar