Ormet Bilişim Sistemleri

Bursa / Osmangazi

Alarm / Kamera Sistemleri

Ormet Bilişim Sistemleri - Orhan Kamış

Ornet Bilişim Sistemleri olarak Bursa’nın Osmangazi ilçesinde alarm ve güvenlik kamera sistemleri alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bursa’nın tüm ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerimizin güvenliği için güvenlik kamerası ve izleme sistemleri montajı, alarm montajı, hırsız alarmı montajı, güvenlik sistemleri kurulumu ve montajı, kamera sistemleri ayarı ve yer değişimi, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi kurulumu, yangın alarmı sistemleri kurulum ve montajı, parmak izi tanıma sistemleri montaj ve kurulumu, gece görüş kamerası montajı, speed dome kamera montajı, geçiş kontrol sistemleri montajı ve bakımı, araç takip sistemleri satışı, DVR mobil cihaz kurulumu, IP kamera kurulumu, Trimbox kurulumu ve CCTV aksesuar satışı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca telefon santrali kurulumu, IP telefon kurulumu, analog santral kurulumu, santral bakımı ve IP santral kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz ekonomik fiyat garantisi altında titizlikle çalışmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Haftanın her günü, detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar