Örnek Motorlu Araçlar

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

Örnek Motorlu Araçlar - Özkan Ülger

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi, Örnek Sanayi Sitesi’nde oto mekanik, oto tamir ve bakım alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektörle ilgili ustalık belgesine ve alanımızda 18 yıllık tecrübeye sahibiz. Ford, İveco, Volkswagen, BMC, Mitsubishi ve Fiat marka otomobillerde uzmanız.

Otomobillerinizin hava, polen, yağ filtresi, motor yağı, amortisör, yağ, yakıt enjeksiyonu, rulman, balata, buji, şanzıman ve direksiyon yağı ve triger kayışı değişimlerini, oto fren, vites kutusu, triger ve V kayışı, klima, karbüratör, enjektör, debriyaj, kaporta ve defransiyal tamirleri, dizel araç ve minibüs tamiri konularında hizmet vermekteyiz. Ayrıca yedek parça ve periyodik otomobil bakımı, rot balans, balata ve subap ayarı, oto fren disk, şanzıman sökme, amortisör arıza ve bakımı ve bilgisayarlı arıza tespiti konularında da hizmet vermekteyiz.

Ekonomik koşullarda sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar