Örnek Su Deposu Temizlik Dezenfekte & İzolasyon Hizmetleri

Ankara / Yenimahalle

Temizlikçi / Temizlik

2Yorum
10Puan

Örnek Su Deposu Temizlik Dezenfekte & İzolasyon Hizmetleri - Serkan Özer

Ankara / Yenimahalle’de 2007 yılından bu yana su deposu temizliği alanında faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tamamına hizmet vermektedir.

Su tankı temizliği, su deposu temizliği, su deposu dezenfekte, su deposu izolasyonu, apartman su deposu temizliği, iş yeri su deposu temizliği, periyodik bakım, PVC mebran kaplama hizmetleri vermekteyiz. Sektörün yenilikçi ve önce gelen firması olarak insan sağlığına çok önem vermekteyiz. Bu yüzden zehirsiz malzemeler kullanmaktayız. Kullandığımız bütün malzemelerin içme suyu test raporları mevcuttur. Firmamızda dünyaca ünlü YSK- BASF ürünleri kullanılmakta olup, her depoya özel tek kullanımlık malzemelerle çalışmaktayız. Ayrıca plastik su deposu ve dezenfeksiyon ilacı satışımız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın 7 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Örnek Su Deposu Temizlik Şirketi'ne teşekkür ederim. Tecrübeli ekip ve kaliteli bir firma. Zamanında gelip depomuzun temizlik ve dezenfekte işini yaptılar. Firma sahibi Serkan Özer'e ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Herkese önerebileceğim örnek bir firmadır.

Gökhan Akbaş - 16.03.2018

10Puan

Su deposu temizliğinde kaliteli, güvenilir, ilgili ve gerçekten tecrübeli bir firma. Örnek Su Deposu Temizlik, Dezenfekte ve İzolasyon Hizmetlerine çok teşekkür ederiz.

Selin Hafızoğlu - 14.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar