Ortaklar Dinamo

İstanbul / Zeytinburnu

Oto Elektrik / Akü

Ortaklar Dinamo - Cumali Köroğlu Ve Ortakları

İstanbul / Zeytinburnu’nda dinamo tamiri alanında faaliyet göstermekte ve tüm dinamo servis hizmetlerini sunmaktayız. Alanımızla ilgili usta öğreticilik ve ustalık belgelerimiz bulunmaktadır.

Servisimizde marş dinamosu tamiri, şarj dinamosu tamiri, revizyon ve yedek parça ihtiyaçlarınızın tamamı karşılanmaktadır. Tarafımızca adresten dinamolar alınır ve tamir sonrası adrese teslim yapılır. Şarj dinamo konjektörü, dinamo yedek parça, oto dinamo servisi, selonoid otomatik şarj ve marş dinamosu, toptan oto dinamo satışı, oto marş dinamosu, oto şarj dinamosu bağlantı şeması, oto şarj dinamosu bağlantısı ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Marş dinamosu dişlisi, marş dinamosu otomatiği, marş dinamosu kolektörü, marş dinamosu bilyası, marş dinamosu burcu, marş dinamosu değişimi, marş dinamosu elektrik bağlantısı, marş dinamosu kömürü değiştirme işlerinde uzmanlığımızla sizlere yardımcı olmaktayız. Şarj dinamosu konjektörü, şarj dinamosu diyotu, şarj dinamosu kayışı, şarj dinamo kömürü, şarj dinamosu alternatör, şarj dinamosu amper yükseltme, şarj dinamosu bakımı, çıkma şarj dinamosu, şarj dinamosu devir saati, şarj dinamosu kasnağı, şarj dinamosu bilya değişimi konularında uzman bir ekibe sahibiz.

Pazar günleri dışında haftanın 6 günü tüm dinamo onarımları, bakımları ve yedek parça ihtiyaçlarınız için servisimize bekleriz. Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar