Ortaklar Teknoloji

Ankara / Yenimahalle

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Ortaklar Teknoloji - Deniz Okvuran

Ankara Demetevler'de Bilgisayar Servis, cep telefonu tamiri ve teknik servis hizmetleri üzerine çalışmaktayız.Ankara'nın tüm ilçelerindeki müşterilerimize Samsung Iphone Xiaomi, Huawei marka cihazlar başta olmak üzere tüm marka cep telefonları için tamir, bakım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. Servisimiz de bütün cep telefonu markaları için orjinal batarya satışımız mevcuttur.

Servisimizde cep telefonunuzun tamiri, cep telefonu ekran değişimi, telefon bakımı, cep telefonu anakart değişimi, cep telefonu batarya değişimi gibi tüm teknik servis işleri yapılmaktadır. Cep telefonları ve tabletler konusunda uzman ekibimiz tablet tamiri ihtiyaçlarınıza da hızlı çözümler üretmektedir.

Macbook, Mac, İmac, HP, Casper, IBM, Lenovo, Samsung, Toshiba, Asus, DELL, Acer, Packard Bell ve daha pek çok markada bilgisayar tamiri, bilgisayar format ve kurulumu, teknik servis, tablet tamiri, ekran değişimi, Pc ve hard disk tamiri, bilgisayar Ram yükseltme ve tüm servis işlemleri; ayrıca İphone, Samsung, Htc, Nokia, Motorola, Asus, Huawei, Xiaomi ve daha pek çok marka cep telefonu ile Android tablet ve ipad tamiri ve bakımı hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz; ekran değişimi, batarya değişimi, anakart tamiri, soket değişimi, ekran koruyucu, program yükleme, şarj problemi tamiri, dokunmatik problemi tamiri, ses problemeleri tamiri, tablet tamiri, tablet ekran değişimi, tablet cam değişimi gibi çok çeşitli alanları kapsamaktadır.

Cep telefonu tamiri ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir ya da servisimize uğrayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar