Osmaniye Bilişim

Osmaniye / Merkez

Alarm / Kamera Sistemleri

Osmaniye Bilişim - Resul Tahsin

Osmaniye / Merkez’de alarm ve güvenlik kamera sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca yazılım ve tasarım konularında web tasarım, web hosting gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Osmaniye ilinde bireysel ve kurumsal firmalara web tasarım, web hosting ve bayi reseller hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik kamerası, izleme sistemleri, güvenlik kamera kurulumu, 4 kamera sistemi, 5 kamera sistemi, 6 kamera sistemi, bebek bakıcı kamerası kurulumlarını yapmaktayız. Ev ve iş yerinizin gündüz ve gece görüşlü kameralarla 365 gün kesintisiz kayıt yaparak güvenliğini artırabilir ve IP kamera ile 24 saat cep telefonunuzdan iş yerinizi görebilirsiniz. WEB sitesi kurma, kurumsal kimlik, mobil site kurulumu, google maps kayıt, E-Ticaret sitesi kurma, mobil uygulama, alan adı tescil, alan adı transfer, windows hosting, aps hosting, linux hosting, php hosting, E-Mail hosting, joomla hosting, online itibar yönetimi, market otomasyonu, mağaza otomasyonu, depo otomasyonu, araçta satış uygulaması, insan kaynakları uygulaması, müşteri ilişkileri yönetimi, restoservis tablet menü, hastane otomasyonu, kütüphane otomasyonu ile ilgili konularda bireysel ve kurumsal müşterilerimize destek vermekteyiz. Ayrıca grafik tasarım ve reklam hizmetlerimizin yanısıra logo tasarım, grafik tasarım, digital pazarlama, google adwords, seo ve sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizle de markanıza değer katmaktayız. Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, bilgisayar format, bilgisayar kurulumu, teknik servis, tablet tamiri, tablet ekran değişimi, notebook ekran değişimi, laptop ekran değişimi, PC tamiri, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme, yedekleme, veri kurtarma, antivirüs temizleme işlemlerinizi en kaliteli şekilde yapmaktayız. Aylık ve yıllık bakım anlaşmalarımız ile bilgisayarlarınız sürekli güvende ve işleriniz yolunda olucaktır.

Tecrübeli, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar