Ostaş Bilgisayar

Bursa / Mudanya

Alarm / Kamera Sistemleri

2Yorum
10Puan

Ostaş Bilgisayar - Berker Ostaş

Bursa’nın Mudanya ilçesinde hizmet veren firmamızla bilgisayar, telefon tamircisi ve teknik servisi konumundayız. Ayrıca alarm ve kamera sistemi uygulamalarınızı itinayla yapmaktayız.

Her marka bilgisayar, notebook, laptop ve tabletleriniz için tamir, kurulum, format, parça değişim ve servis hizmeti vermekteyiz. Yine her marka cep telefonu cihazlarınız için ekran değişimi, anakart değişimi, şarj ve batarya tamiri, program yükleme, aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında bulunan alarm ve kamera sistemleri konusunda da kurulum ve montaj uygulaması yapmaktayız.

Kartuş ve toner dolumu, baskı cihazlarının aksesuar ve yedek parça satışı konularında da ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Servis taleplerinizi iletmek ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi alabilmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşim hızlıca ve makul bir fiyata çözüldü. Teşekkürler Ostaş Bilgisayar

Cem Deniz - 10.04.2018

10Puan

Bu siteden aradığımda Berker Bey ile görüşüp dükkanına gittim. İşimi gayet hızlı ve makul bir fiyat karşılığında çözdü. Bundan sonraki adresim Ostaş Bilgisayar.

Ahmet Erdönmez - 10.04.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar