En İyi 10 Oto Ekspertiz Firması

Oto Ekspertiz Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden binlerce oto ekspertiz firmasının iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir, bölgelere göre listeleme yaparak size en yakın oto ekspertiz firmasını ücretsiz çağrı hattından hemen arayabilirsiniz.

Uzman görüşüne başvurma anlamına gelen ekspertiz, otomobil alanında alım-satım sürecinde araçların teknik ve estetik açıdan değerlendirilmesidir. İkinci el araç satım aşamasında akıllarda kalan soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek için başvurulması gerek tek yöntem oto ekspertiz raporlarıdır. Oto ekspertiz işlemleri cihaz, ekipman ve teknik aksam kontrollerinin tamamını kapsamakta, kontrollerin tamamı alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri normal kullanıcıların çıplak gözle göremeyeceği ve ayırt edemeyeceği birçok sorunu tespit etmede önem bir rol oynamakta ve hayati önem taşımaktadır. Almayı düşündüğünüz aracın hasar geçmişi, değişen parça durumu, orijinal olan veya olmayan tüm aksamları işlemler sonunda detaylı bir rapor halinde sizlere sunulmaktadır. Ekspertiz raporları; hasarlı, az kullanılmış, kullanılmış, hasarsız ve ağır hasarlı gibi kullanıcı açısından anlaşılması kolay sonuçları da ortaya koymaktadır.

Oto Ekspertiz işlemleri sırasında pek çok teknik cihaz ve ekipman kullanılmaktadır. Öncelikli olarak araç motoru teste tutulmakta ve alınan sonuçlar rapor haline getirilmektedir. Akabinde boya, kaporta, parça ve hasar durumları kontrol edilmekte ve estetik açıdan önemli olan boya, kaporta gibi alanlarda 2 farklı uzman görüşüne başvurulmaktadır. Uzman kişilerin görüşleri alındıktan sonra DYNO kontrolü, sürtünme kayıpları, tekerlek gücü, el freni ve frenleme ölçümleri, şanzıman aralıkları, motor kayışları kontrolü, rot ayarı, balans ayarı, diferansiyel kontrolü, şanzıman kontrolü, motor yağ sızdırmazlığı kontrolü, ön takım kontrolü, egzoz kontrolü, hava yastığı kontrolü, airbag kontrolü, yanal kayma testi, yakıt deposu kaçak kontrolü gibi aracın her noktası titizlikle kontrollerden geçirilmektedir. Araç satın alacak kişiler için satış işlemlerinden sonra oluşabilecek sorunları ön gören ekspertiz raporları hem satıcıyı hem de alıcıyı korumakla beraber, araca yapılacak olan masrafın boyutlarının ölçümlenmesi için en güvenilir yoldur. Oto ekspertiz hizmeti full paket olarak yaptırılabileceği gibi aynı zamanda pek çok firma tarafından sadece kaporta boya veya sadece motor testi hizmetleri de vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Oto Ekspertiz Firmasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli oto ekspertiz hizmetini uygun fiyata alabileceğiniz En İyi 10 Oto Ekspertiz Firması UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Garanti Oto Ekspertiz Kadıköy Yavuzhan Kaygusuz

  Kaliteli bir yer, araca önce kendileri bakıp sonra müşteriye araç üzerinde bilgi veriyorlar. Mükemmel, ben memnun kaldım.

 • Oto Rapor Beylikdüzü Haramidere Oto Ekspertiz Can YORULMAZ

  İkinci el araç satın almadan önce şiddetle tavsiye ediyorum. Satın alacağımız aracın plaka değişikliğinden sahiplik sırasına çakmaklığa kadar her şeyini detaylı bir şekilde anlattılar, hayran kaldık. Bundan sonra alacağımız araçların hepsini Oto Rapor Haramidere Beylikdüzü şubesine götüreceğim. Can Bey’e ayrıca teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar.

 • My Oto Ekspertizm Erdi Çiftçi

  Ortalama 5 araç ekspertizi yaptırdım kendilerine. Bugüne kadar almış olduğum en iyi ekspertiz hizmetiydi. Açıklamaları, sunumları, ustalıkları, tecrübeleri ve teknik bilgilerine kadar çok memnun kaldım. Herkese sonuna kadar tavsiye edebileceğim ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir firma.

 • Garanti Oto Ekspertiz Üsküdar Yavuzhan Kaygusuz

  Garanti Oto Ekspertiz firmasına verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Ekonomik fiyatlara hizmet veriyorlar.

 • Ege Oto Ekspertiz Birol Yavuz

  İyi bir ekspertiz firması, memnun kaldım. Teknisyenler işlerini en iyi şekilde hatasız yapıyorlar. Ellerinize sağlık, teşekkürler.

 • Garanti Oto Ekspertiz Ataşehir Yavuzhan Kaygusuz

  Güzel bir uygulama işletmeye ulaştık gayet iyi iş çıkardılar. Ekspertiz işleri iyice kolaylaşıyor bu sayede teşekkürler.

 • ARZ Otomotiv Ali Şahin

  On numara ilgi, sonsuz ustalık. Çok iyi, çok memnun kaldım. Teşekkürler Arz Otomotiv.

Oto Rapor Tuzla Oto Ekspertiz Vedat ŞENER
Oto Rapor Kadıköy Göztepe Oto Ekspertiz Emre Birol
Ege Oto Ekspertiz Birol Yavuz
3 Yorum10Puan
Oto Rapor Beylikdüzü Haramidere Oto Ekspertiz Can YORULMAZ
3 Yorum10Puan
Garanti Oto Ekspertiz Ataşehir Yavuzhan Kaygusuz
1 Yorum10Puan
Garanti Oto Ekspertiz Üsküdar Yavuzhan Kaygusuz
1 Yorum10Puan
Otonom Araç Ekspertiz Güray Gürsönmez
Oto Rapor Gaziemir Oto Ekspertiz Hüseyin Koray Solakoğlu
EFT Oto Ekspertiz Bahçelievler Erol Bekçan
EFT Oto Ekspertiz Maltepe Kadir Öncül
Oto Rapor Maltepe Oto Ekspertiz Necdet DEMİR
Oto Rapor Şişli Oto Ekspertiz Hakan Bayrak
Oto Rapor Beylikdüzü Beykent Oto Ekspertiz Mahir Alagöz
Garanti Oto Ekspertiz Kadıköy Yavuzhan Kaygusuz
1 Yorum10Puan
ARZ Otomotiv Ali Şahin
1 Yorum10Puan
Oto Rapor Kurtköy Oto Ekspertiz Muzaffer ÖNCÜL
My Oto Ekspertizm Erdi Çiftçi
2 Yorum10Puan
Ali Kadir Mutlu