Oto Rulman

İzmir / Konak

Sıradışı Meslekler

Oto Rulman - Gizem Erakın

İlk kuruluş yıllarında küçük bir şahıs firması olarak sektöre girmiş geçen yıllarla birlikte gelişerek Otomotiv Rulman ve Kayış sektöründe lider bir tedarikçi firma olmayı başarmıştır.

Perakendecilikle giriş yaptığı sektörde toptancılıkla devam etmiş gelişen firma koşullarıyla ithalata başlayarak dünya çapında tanınan bir çok markanın Türkiye distribütörü olmuştur. Rekabetin ve değişimin yoğun olduğu Otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olmasıyla birlikte Sanayi - Endüstri alanında da hizmet vermektedir. 45.000 farklı ürün çeşidinden oluşan geniş stoğuyla müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve servis kalitesi ile sunmayı amaçlamaktadır.

TIMKEN; KOYO-JTEKT; RUVILLE; GATES MARKALARININ Türkiye Distribütörü olan firmamız SKF,FAG; SNR; LUK; INA; KFLT; NSK-RHP; NTN; A.B.A; KBC; KFLT; NADELLA; ORS; PFI; YW-YWB gibi rulman ve GOODYEAR; CONTITECH; BANDO gibi kayış markalarıyla hafif, ticari, traktör, ağır vasıta ve işmakinelerinin Rulman ve Kayış tedariğini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır...

Firmamız katıldığı yurt içi ve yurtdışı fuarlarda rulman ve Kayış piyasasındaki değişimleri takip edip pazarda yeni oluşabilecek ihtiyaçların tespit edilmesinde ve yeni ürünlerin pazara sunulmasında üretici firmalar ile işbirliği halindedir.

Yurtiçi ve yurt dışındaki çözüm ortakları ile yürüttüğü işbirliği ile sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. 30 kişiden oluşan dinamik personeli ile Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaşmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar