Otonom Araç Ekspertiz

İstanbul / Şişli

Oto Ekspertiz

Otonom Araç Ekspertiz - Güray Gürsönmez

İstanbul / Şişli’de oto ekspertiz alanında faaliyet gösteren firmamız Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih Kâğıthane, Şişli ve Zeytinburnu bölgelerine hizmet vermektedir.

İkinci el araç alımlarında, daha sonra yaşanacak herhangi bir sorunu önlemek ve satın alacağınız araç hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak amacı ile aracınızı mutlaka bir oto ekspertize göstermelisiniz. Kulaktan dolma bilgilere inanmak yerine, aracınızı deneyimli ustalar ve teknolojik aletlere bırakarak güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Renault, Tofaş, Fiat, Mercedes, BMW, Citroen, Peugeot, Ford, Volvo, Volkswagen, Tata ve geriye kalan tüm marka araçlarınızın, ikinci el araç alım satımlarında aracınızı detaylı şekilde analiz ederek, sonuçları raporlayıp sizlere teslim etmekteyiz. Ekspertiz raporu alarak aracınız hakkında yeterli bilgiye sahip olur, satış ve satın almada fiyat konusunda sorun yaşamazsınız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak, randevu oluşmak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar