Ototespit.com Ltd.

İstanbul / Üsküdar

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Ototespit.com Ltd. - Hakan Turan

Online otomobil ekspertiz hizmetleri.Türkiye'nin ilk online araç ekspertiz şirketi.Ototespit.com, kendi bünyesinde geliştirdiği mobil uygulama ile, kullanıcılara canlı olarak ekspertiz raporunu cep telefonları üzerinden göstermeyi

hedefliyor. Uygulama üzerinden kullanıcılar araçların servise ne zaman girdiği, ilk resimleri, hatalı kısımları, motor ve test işlemlerini canlı olarak sunabilen bir akış olduğunu belirtiyor. Uygulamanın Android market ve Appstore’da yakın zaman içerisinde çıkması bekleniyor.

Akbank / Sabancı Üniversitesi DesteklediSabancı Üniversitesi iş birliği ile yürütülen Akbank Girişimci Geliştirme Programı kapsamında, toplam 5 gün süren kapsamlı bir eğitim

programı geçirdi. Seminerlerde kredi ve öz sermaye ihtiyaçlarının karşılanması, iç ve dış pazarlarda büyüme konularında tecrübelerden yararlanıldı.

Bosch Car ServiceOtotespit sunduğu avantajlar ile, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, istanbul’dan araç almak artık çok kolay. Online ekspertiz raporu ile, araç başına gelmeden tüm işlemleri kendi ofislerinizde, evinizden ve mobil telefonlarınızdan takip etmenizi sağlayan yeni nesil otomobil ekspertiz ağıdır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar