Öz Dur Beyaz Eşya Klima Teknik Servisi

İstanbul / Kağıthane

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

1Yorum
10Puan

Öz Dur Beyaz Eşya Klima Teknik Servisi - Özer Şahin

Beyaz eşya, klima, kombi, tamir ve bakım servisi olarak 20 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizi hızlı bir şekilde ve kaliteden ödün vermeden yerine getirmekteyiz. Samimi, güleryüzlü ve kaliteli bir hizmet vermek için mesleki yeterlilik belgeleri olan profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. İstanbul ilinde Tarabya, Sarıyer, Etiler, Rumeli Hisarı, Şişli, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bakırköy, Beykoz, Ümraniye, Ataşehir, Mecidiyeköy, Ok Meydanı, Kadıköy bölgelerine servisimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ankastre fırın, ankastre ocak, çamaşır makinesi, ankastre davlumbaz, kombi ve klima gibi eşyalarınızda yaşadığınız olumsuzluklarda ACİL servis ihtiyacınızda 24 saat bize ulaşabilirsiniz. AEG, Arçelik, Ariston, Beko, Bosch, Electrolux, Gaggenau, General Electric, Hoover, Hotpoint, İndesit, LG, Miele, Philips, Profilo, Regal, Samsung, Siemens, Smeg, Vestel, Whirlpool markalarının tümünde sorumlu teknik servis hizmetimiz vardır.

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz. Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Servis, kesinlikle çok hesaplı ve işinin ustası.

Sevgi Yılmaz - 28.02.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar