Uydu Teknik

İstanbul / Sancaktepe

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Uydu Teknik - Ozan Gümüş

İstanbul / Sancaktepe’de merkezi uydu sistemleri ve çanak anten alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Beykoz, Kavacık, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine hizmet vermektedir.

Uydu montajı ve tamiri, çanak montajı ve ayarı, çanak yer değiştirme, çanak anten tamiri ve ayarı, uydu servis hizmetleri ve frekans güncelleme, uydu kurulumu ve ayarı, uydu dağıtıcı switch, uydu kanal ayarlama ve sinyal sorunu giderme, uydu resetleme, site uydu sistemleri, LNB değişimi, çiftli ve çoklu LNB montajı, merkezi uydu sistemi montajı ve tamiri, apartman uydu servisi, TV tamiri, LED TV tamiri, LCD TV tamiri, HD TV tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personellerimiz elektrik tesisatı çekme, LED aydınlatma, oto mat tamiri, LED ışık montajı, avize montajı, şalter arızası ve tamiri, diyafon tamiri, korniş montajı, elektrik tesisatı arıza ve tamiri işlerinizde titizlikle çalışmaktadırlar. Her türlü mekânın güvenliği için güvenlik kamerası sistemleri montaj ve yer değiştirme, güvenlik kamerası kurulumu hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir, abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşin hakkını veren usta. Elinden gelenin en iyisini yaptı. Kendisine teşekkür ederim.

Okan Türkmen - 27.07.2018

10Puan

Hızlı geri dönüş sağlandı. İşi çok temiz yaptı, herkese önerebilirim. Tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Hikmet Doğan - 20.04.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar