Ozan Oto

İstanbul / Ataşehir

Oto Elektrik / Akü

Hemen Ara

Ozan Oto - Uğur Ozan

İstanbul / Ataşehir’de oto elektrik ve akü bakım, değişim alanında faaliyet gösteren firmamız Ataşehir ve Maltepe bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermektedir.

Her marka ve model aracınız için oto elektrik tamiri, oto far tamiri, merkezi kilit tamiri, değişim ve tamiri, oto far ampul tamiri ve değişimi, gündüz farı ve gece farı montajı, sis farı tamiri ve değişimi, Xenon far tamiri ve montajı, araç muayene far ayarı, stop lambası tamiri ve montajı, oto alarm sistemleri satış ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca oto cam filmi uygulaması, oto hoparlör montajı ve tamiri, oto aksesuar ve modifiye, oto teyp montajı, müzik sistemleri montajı oto kaplama, oto cam filmi sökme ve çıkarma, çizilmez cam filmi kaplama, açık-koyu ve orta ton cam filmi kaplama hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İşlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanarak titizlikle çalışmaktayız.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, haftanın her günü taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar