Özcan Oto Elektrik

Tekirdağ / Çorlu

Oto Tamir / Bakım

Özcan Oto Elektrik - Özcan Akça

Özcan Oto Elektrik olarak Tekirdağ Çorlu’da bulunan şubemizde yılların verdiği deneyimle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Çatalca’dan Kapıkule sınırına kadar her noktaya hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model araçlarınız için yağ değişimi, şarj dinamosu tamiri, marş otomatiği, marş dişlisi ve bobini tamiri, marş ateşleme sorunu tamiri, debriyaj tamiri ve balata değişimi, buji değişimi, vites kutusu tamiri, yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişimi, triger kayışı değişimi ve tamiri, fren hidrolik tamiri, benzin ve mazot filtresi değişimi, oto fren disk tamiri gibi tüm oto tamir ve bakım işlerinizde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda oto beyin tamiri ve değişimi, ABS beyin tamiri, BSI tamiri, dijital gösterge tamiri, elektromekanik tamiri ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Tüm bunların yanı sıra iş makineleri tamiri, tekne ve yatlarınızın elektrik aksamları ile ilgili tüm sorunlarda titizlikle hizmet vermekteyiz. Özcan Oto Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta ve oto yol yardım, kurtarma hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmet kapsamında kamyon, tır, ticari ve binek araçlarınız için sudan araç çekme, oto lastik yol yardım, akü yol yardım ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Ekonomik fiyat garantisi altında kaliteli hizmet sunmaktayız.

Haftanın 6 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Pazartesi’den Cumartesi’ye oto tamiri ve yol yardım ihtiyaçlarınızda ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar