Özen Elektronik

Bursa / Orhaneli

Alarm / Kamera Sistemleri

Hemen Ara

Özen Elektronik - İrfan Özen

Özen Elektronik olarak Bursa’nın Orhaneli ilçesinde elektronik ve bilgisayar teknik servis hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. İşletmeler ve bireysel müşteriler için bilgisayar, notebook, laptop, tablet vb. cihazların teknik servis işlerini yapmaktayız.

Bilgisayar tamiri, format atma, bilgisayar kurulumu, monitör tamiri, ekran değişimi, bilgisayar ram yükseltme, hard disk tamiri, veri kurtarma gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca alarm ve güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumu, yer değişimi, arızası, bebek bakıcısı kamerası işlerini özenle yapmaktayız. Web sitesi, internet sitesi, mobil site kurulumu, yazılım&bilişim, web tasarım, E-Ticaret, web programlama, web hosting, web danışmanlığı, site onarım, network, proje yöneticiliği, içerik geliştirme çalışmalarımız ile bireysel müşterilerimize ve işletmelere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Dükkanımızda TTNET başvuru işlemleri, sıfır ve ikinci el ürün satışı, kartuş toner dolumu, yazıcı bakım ve tamiri, lisanslı program ve oyunların satışı, sarf malzeme satışı yapılmaktadır. Soğanlı Mh. İkinci Kanal Cd. No:165 /A adresinde şubemiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar