Özer Evden Eve Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
10Puan

Özer Evden Eve Nakliyat - Musa Özer

Özer Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak, Bursa / Osmangazi’ de 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Osmangazi başta olmak üzere, Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Ev ve ofis taşımacılığı alanında uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz. Taşınma süresi boyunca eşyalarınıza kendi eşyamız gibi değer vererek titizle taşımaktayız. Siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun taşıma şekliyle profesyonel çözümler üretmekteyiz. Eşyalarınızın taşınma süresi boyunca zarar görmemesi için, streç film, karton kutu, balonlu ambalaj naylonu kullanarak paketleme işlemlerini yapmakta, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye, asansörlü nakliye hizmetleri dışında ayrıca depolama, eşya paketleme hizmetleri vermekteyiz. Tüm eşyalarınız taşınma süresi boyunca firmamız tarafından özel olarak sigortalanmaktadır. Marangozlu nakliye hizmetimiz mobilya sökümü, mobilya paketleme ve nakliye sonrası mobilyaların yeniden kurulumu işlemlerini kapsamaktadır. Asansörlü taşıma hizmetimizle taşınma sürenizi kısaltmakta, daha pratik ve düşük maliyetli hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası taşımacılık alanında Türkiye’nin her noktasına eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Hızlı ve güvenilir nakliye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar