Özer Teknik

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Özer Teknik - Savaş Özer

Bursa / Osmangazi’de beyaz eşya tamiri ve teknik servisi olarak çalışmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza getirmek ve memnuniyetinizi kazanmak amacıyla hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya tamiri ve teknik servis hizmetlerimiz kapsamında çamaşır makinesi tamiri, ocak tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve tüm beyaz eşyalar için bakım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Ayrıca her marka ve modelde kombi ve klima tamiri, bakım, montaj ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Petek yıkama ve temizleme işlemlerini makine ve kimyasal ilaçla yapmaktayız. Kombi tamiri, kombi arıza, kombi montajı, kombi sökme, kombi reset atma, kombi filtre temizliği, kombi ısı ölçer montajı, kombi gaz valfı, yoğuşmalı kombi tamiri, klima tamiri, klima fanı tamiri, klima iç ünite temizliği, klima gaz dolumu, klima filtresi temizliği, klima borusu tamiri, klima dış ünite sökme, klima temizlik, klima bakımı ve klima montajı konusunda uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bursa ve merkez ilçelerinin tümine servisimiz bulunmaktadır.

Pazar günü hariç haftanın 6 günü beyaz eşya servisi, kombi servisi ve klima servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar