Rüya Otomotiv

İstanbul / Pendik

Oto Tamir / Bakım

3Yorum
10Puan

Rüya Otomotiv - Özgür Büyüksanık

Rüya Otomotiv olarak İstanbul / Pendik’te oto elektrik ve akü bakım, değişim alanında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’da; Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine, Kocaeli’nde; Çayırova ve Gebze bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model araç tamir ve bakımı, yağ değişimi, oto elektrik tamir ve bakımı, akü değişimi ve servisi, marş motoru arızası ve tamiri, oto far ve klima tamiri, şarj dinamosu arızaları ve tamiri, merkezi kilit sistemi montaj ve tamiri, oto far camı tamiri ve değişimi, LPG montajı, ayarı ve tamiri, Aks düzeltme tamir, kaporta tamiri, defransiyel tamiri, motor yağı, polen filtresi, yağ filtresi, hava filtresi değişimi, revizyon ve enjektör tamiri, motor şanzıman tamiri, ön takım tamiri, şanzıman tamiri, şanzıman fren testi ve filtre değişimi, bilgisayarlı fren testi, elektronik beyin tamiri, motor bakımı, disbiratör tamiri, cihazla arıza tespiti hizmetlerimizden bazılarıdır. Her biri alanında uzman personellerimiz hızlı bir şekilde sorunu tespit etmekte ve kaliteli çözümler üretmektedir. Anlaşmalı sigorta şirketleri ile vekâlet karşılığında tamir işleri yapmaktayız. Ayrıca saat 23:00’ a kadar yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve yol yardım hizmetimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Özgür Bey'e yardımları için çok teşekkür ediyorum. Yolda kaldığımızda kendisine ulaştık, bizi hiç bekletmeden hemen gelip ilgilendiler. Bizleri büyük bir sıkıntıdan kurtardılar. Kaliteli ve hızlı hizmet veriyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Zeynep Reis - 01.04.2018

10Puan

Yolda kaldım, kısa sürede müdahale edip yardımcı oldular. Çok memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

Kaan Dinçer - 31.03.2018

10Puan

Arabamdaki sorundan dolayı devamlı yolda kalıyordum. Ustanın ellerine sağlık. Tekrar yolda kaldım, kendilerini aradım. Hem araçtaki sorunu çözdük, hem de beni yoldan kurtarmış oldu. Tekrardan eline sağlık, kolay gelsin.

Bayram Baş - 31.03.2018

10Puan

Teşekkür ederim.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar