Dj Özgür Serttaş

İstanbul / Pendik

DJ / Müzisyen

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Dj Özgür Serttaş - Özgür Serttaş

2006 yılından beri Türkiye ve Avrupa'da her çeşit eğlence organizasyonunda sahne alarak DJ performanslar sergilemekteyim. Demet Akalın ve İrem Derici gibi değerli sanatçılar ile aynı sahnede çalıştım.

Düğün, nişan, kına organizasyonu, konser, kutlama, açılış, kokteyl, mezuniyet eğlencesi, after party, bahçe partisi, bekarlığa veda partisi, şirket toplantıları, kurumsal organizasyonlar, doğum günleri gibi davetlerinizde ben ve ekibim, sahne kurulumu, ışık, ses, dansçı ve DJ hizmetlerini kapsayan organizasyonlar yaparak davet sahibinin istediği tarz müzik ile hizmet vermekteyiz. Türkçe Pop remix, 45’lik, 90’lar Türkçe Pop, Deep Cower, Deep House, House, Tribal House, Nu Disco, Work Shop, Yabancı Pop başta olmak üzere her tarza hitap eden geniş bir müzik repartuvarına sahibiz. Fiyat teklifi verirken performans süresi, davetli sayısı, gidilecek mesafe, konaklama, ışık ve ses sistemi gibi detaylara göre optimum teklifi sunmaktayız.

Davetlerinizi müzik ziyafeti ile daha keyifli hale getirmeniz için Türkiye'nin heryerine DJ performans hizmetlerimizi götürmekteyiz. Düğün Dj, Parti Dj, Klüp Dj, Kareoke Dj, Mobil Dj performanslarımızla organizasyonuna renk katmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

2 yıldır organizasyonlarımızda kendisi ile çalışıyoruz. Çok başarılı ve işinde çok disiplinli.

furkan - 21.08.2017

10Puan

Özgür Bey ile düğün organizasyonumuz için çalışma fırsatımız oldu. Çok başarılı, çok eğlendik. Tavsiye ederim...

gülden - 21.08.2017

10Puan

Şirket yıllık bayi toplantımızda kendisi ile çalışma fırsatımız oldu. İşinde çok iyi. Mükemmel bir eğlence sundu. Güvenle çalışabilirsiniz.

beyza güçlü - 21.08.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar