Ustası Burada
Ustası Burada
Kadir EsenKadir Esen19.05.2023 - 21:46

Akçay Altınkum, Şeniz hanım balkon seramik calışması...

Kadir EsenKadir Esen19.05.2023 - 21:44

Gömeç Şerif bey Pimapen montajı,
İyi günlerde kullanın.

Özgür Yapı Dekorasyon olarak Balıkesir Edremit ve ayrıca Altıeylül, Ayvalık, Burhaniye, Gömeç, Havran, İvrindi ilçelerini kapsayan geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. 

Yapı dekorasyon ve tesisat alanlarında; Su tesisat gider açma, boya, badana, doğalgaz tesisat işleri, mutfak dolabı, kalebodur, fayans kırım, elektrik tesisat, elektrik arıza, laminant parke, klozet tamiri, batarya değişimi, duşakabın arıza, mutfak dolabı kapak arıza, menteşe değişimi gibi bir çok alanda tüm ihtiyaçlarınıza tek adreste ceap bulmanız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Teknik servis hizmetlerimiz kapsamında Arçelik, Bosch, Beko, LG, Siemens, Philips ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri, beyaz eşya kart tamiri, çamaşır makinesi ve buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, sütlük ve dondurucu arızaları tamiri hizmetleri vermekteyiz. 

Ayrıca kombi tamiri, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Klima tamiri, montajı ve demonte işlemleri ile tüm klima arızalarınız da mümkün olan en kısa sürede adrenize ulaşabilmekteyiz. En kaliteli malzemeleri kullanmakta ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. İşlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ederek, ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Haftanın her günü, detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tüm Hizmetleri
10
(4 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar