Ustası Burada
Ustası Burada
Mustafa Özkayalar
9,7

Mustafa Özkayalar

Özkayalar Oto Egzoz

Beyazevler Mh. 574 Sk. 6.Sanayi Sitesi No:34
İzmir / Gaziemir / Gaziemir
Haritada Göster
Hizmet Kategorileri
Henüz bir gönderi paylaşımı yapılmadı.

İzmir Gaziemir ilçesinde egzoz tamir ve bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Partikül iptali ,Egr iptali, dosya yazılım işlemleri, beyin arızaları ile ilgili her türlü işlem servisimiz tarafından yapılmaktadır.Kamyondan binek araca tüm araç grupları servisimiz dahilindedir.

Remus, Einesmann, Hks, Devil, Aes, Afanoz, Ağar, Eksan, Arslan ve Stel marka egzoz satışı yapmakta ve tüm egzoz servis hizmetlerimizi egzoz konusunda uzman ekibimizle vermekteyiz. Otomobillerinizin orjinal egzoz takma işlemini,Egzoz beyin ve partilkül temizleme, egzoz tamirini, katelitik konvertör servis hizmetlerini, abart egzoz, egzoz susturucu, egzoz alev tutucu gibi tüm egzoz işlerini kaliteden ödün vermeden ve ekonomik fiyatlarla yapmaktayız. Son sistem egzoz partikül temizleme makinesi ile yaptığımız bakımlarla aracınızdan daha iyi performans almanız için özveriyle çalışmaktayız. 

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü açık olan servisimizde egzoz konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler üretmekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
9,67
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  4