Özlem Yapısan

İstanbul / Ataşehir

Demir Doğrama

Özlem Yapısan - Cihat Türk

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde Demir Doğrama Cam Balkon Pvc Kapı pencere kepenk panjur korkuluk, ferforje parke alçı alçıpan elektrik tesisatı kompozit cephe kaplama çelik kapı işleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Adopen bayisi olarak her zaman kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Parmaklık yapımı, korkuluk imalat, alüminyum korkuluk, ferforje montajı, ferforje tamiri, ferforje kaynak uzmanlık alanımızdır. Ayrıca paslanmaz camlı korkuluk, çıtalı korkuluk, merdiven korkuluk yapımı, bahçe korkuluk, balkon korkuluk, pencere korkuluk, apartman kapısı, krom korkuluk, krom ferforje, korkuluk yükseltici, rüzgar kırıcı, alüminyum çit sistemleri, kaynak işleri, alanında tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul’un Ataşehir, Kadıköy, Pendik, Üsküdar ilçeleri başta olmak üzere Anadolu yakasındaki tüm semtlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca elektrik tesisat tamiri ve döşeme, alçıpan ve alçı üzerine tüm işlerinizde, parke döşeme ve parke tadilatı, pencere ve kapı montajı, PVC doğrama, sineklik çeşitleri imalat ve montajı, ışıklandırma sistemleri montajı ve tamiri, cam balkon sistemleri montajı, kış bahçesi yapımı, otomatik kepenk ve garaj kapısı imalatı, yangın merdiveni yapımı, teras kapatma, çelik asma tavan, otomatik kapı montajı, inşaat alt yapı elektrik işleri ve elektrik tesisatı çekme, çift açılır pencere ve kapı montajı hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir.

İşinde uzman ekibimizle sunduğumuz hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar