Özpak Halı Yıkama

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

6Yorum
9.7Puan

Özpak Halı Yıkama - Enes Karakoç

İstanbul Anadolu Yakası'nda hizmet vermekte olan firmamız,siz değerli müşterilerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde yıkama, duvardan duvara halı döşeme hizmetleri vermektedir. Uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Halı yıkama temizleme işlemleri firmamızda otomatik halı yıkama makinesinde yapıldıktan sonra durulanarak sıkma makinesinde işleme girdikten sonra, özel kurutma odasında kurumaya bırakılmaktadır. Kaliteli ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Isparta halısı, makine halısı, Milas halısı,yün halı, kilim, yolluk, Şagi halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizi uzman ekibimizle ve ekipmanlarımızla yapmaktayız. Halınızın türüne göre özel işlemler yapmakta hem temizliğini hem de hijyeni sağlayarak kapınıza teslim etmekteyiz. Kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktayız. Halı yıkama fiyatlarımız metrekare başına makine halıları için 4,5 TL, şagi halıları için 6 TL, Isparta halıları için 7 TL, Milas halıları için 8 TL' den başlayan fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkamada ise fiyatlarımız 100-150 TL arası değişmektedir.Ayrıca cami, kreş, anaokulu halısı, halıfleks yıkama ve stor perde yıkama, battaniye ve yorgan yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Her çeşit halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İnternetten ulaştım size. Bugün ki yıkayıp getirdiğiniz halılardan çok memnun kaldım. Bütün ekibinize teşekkür ediyorum, tüm çevreme tavsiye edeceğim.

Özlem Özkaynak - 02.03.2018

9Puan

Profesyonel halı yıkamanın adresi Özpak Halı Yıkama, kimseye güvenip veremediğim yün halılarım vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aradığım Özpak Halı Yıkama harika bir iş çıkardı. Ellerinize sağlık her şey için teşekkür ederim.

İdris Çekiç - 02.03.2018

10Puan

Ümraniye Özpak Halı Yıkama, temizliğiyle dikkat çeken firmalardan birisidir. Bizlere hizmetlerinden dolayı teşekkürler.

İlhan K.Koç - 02.02.2018

9Puan

Koltuklarımı yıkattım ve çok memnun kaldım. Şimdi stor perdelerimi de verdim. Tertemiz olacağından kuşkum yok. Teşekkürler Özpak.

Sude Bulgu - 30.01.2018

10Puan

Biz teşekkür ederiz sude hanım ekip olarak pozitif morallerimizi sizlerden alıyoruz...

Halıların kokusu çok hoşuma gitti. Paketleme tipini sevdim, halılarımda bir sıkıntı yok. Ekibinize teşekkür ederim.

Merve Bozok - 28.01.2018

10Puan

Biz teşekkür ederiz Merve Hanım...

Denedik ve memnun kaldık. Herkese tavsiye edebilirim, en zor lekeler bile kalmamış halım da. Çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Ümit Yerebakan - 20.12.2017

10Puan

Teşekkürler Ümit Bey, sizlerin memnuniyeti bizleri de fazlasıyla memnun etmektedir. ''Daha iyi bir hizmet'' gayretimizi daima dinamik tutmaktayız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar