Nurteknik Beyaz Eşya Servisi

Kastamonu / Merkez

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Nurteknik Beyaz Eşya Servisi - Ümit Katırcı

Kastamonu'nun Kuzeykent semtinde bulunan Toplu İş Merkezi'nde Ariston Yetkili Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Diğer tüm markalar için de özel beyaz eşya servisi ve tamir hizmetleri sunmaktayız. Klima bakım ve servis hizmetleri ile küçük ev aletleri tamiri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, davlumbaz, kurutma makinesi başta olmak üzere tüm elektrikli ev aletlerinin tamir ve bakım işlerini özenle yapmaktayız. Her marka klima cihazları için montaj, söküm, klima bakımı, klima tamiri, iç ve dış ünite temizliği, filtre temizliği, soğuk hava deposu tamiri gibi hizmetler vermekteyiz. Ayrıca katı meyve sıkacağı, tost makinesi, elektrikli süpürge, mikser, mutfak robotu, fritöz, çay kahve makinesi, kettle, kızartma makinesi, saç kurutma makinesi, blender ve dikiş makinesi tamiri yapmaktayız.

Kastamonu'nun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetlerimizi pazar günleri hariç her gün götürmekteyiz. Servis taleplerinizi iletmek ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar