Web - Foto - Video

Bursa / Osmangazi

SEO / Arama Motoru Optimizasyonu

Web - Foto - Video - Pandajans

PandAjans olarak kurumsal anlamda sağladığımız hizmetlerimiz ile Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirler ve Türkiye genelinde başarılı referanslara sahibiz.

Kişisel veya Kurumsal çalışmalarınız için mobil uyumlu tasarımı sayesinde tüm akıllı cihazlarda sorunsuz görüntülenen web sitelerini 1 gün / 1 hafta içinde oluşturuyoruz.Tüm arama motorları için SEO alt yapısına sahip çalışmaları yapıyoruz. Devamında sitenizin bakımını ve geliştirilmesini üstleniyoruz.Yönetim panelli olsun/olmasın tüm çalışmalarımızda 6 ay ücretsiz teknik destek sağlıyoruz.

Profesyonel tanıtım filmi hizmetimiz ile marka değerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve işletmenizi en iyi biçimde tanıtabilmek için sizinle birlikte kurumsal tanıtım filmlerine imza atıyoruz. İşimizin sadece video çekmek olmadığına inanarak markanızın ruhunu yansıtabilmek için en küçük detayları birlikte belirliyoruz.

Ürün katalog çekimlerimiz de iç ve dış mekan seçeneklerimiz, markanızın hitap ettiği müşteri portföyüne uygun mankenli çekimlerimiz, Kurumsal kimlik taıtımı, restaurant, otel, iş merkezi çekimleri, menü çekimleri, mankenli ürün çekimleri, Defile çekimleri, Katalog çekimleri gibi geniş bir ürün skalasında hizmet vermekteyiz.

Başarının şansa bağlı olmadığına inanan, çalışmayı ve istikrarı en önemli referans değer olarak kabul eden ajansımız, bireysel ve kurumsal anlamda sunduğu çözümler ile her zaman daha iyiyi hedeflemektedir. Görsel galerimizimden projelerimizin sadece küçük bir kısmınızı sizinle paylaşabiliyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve ön görüşme sağlayabilmek için ücretsiz çağrı hattımızdan Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü bize ulaşabilirsizniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar