Pasta Misa

İstanbul / Sancaktepe

Yemek / Gıda

Pasta Misa

PastaMisa Nedir?
PastaMisa, en keyifli anlarınızda, en yakınlarınızla, en güzel hediyeler için her malzemesiyle taze ve el yapımı lezzetli butik pasta, şeker hamurlu tasarım kurabiyeler üreten bir pasta atölyesidir. Lezzetli Pastalar Ülkesinden gelen lezzetle tadında tatlar ürettiğimiz mutfağımızdan sizlere muhabbetle ikramlar sunuyoruz.

Neden Bizden Pasta Almalısın?
Ürünlerimiz tamamen doğal ve taze ürünlerden üretilmektedir. Hazır bir pasta aldığınızda genel de tatları birbirine yakındır. Hızlı yapılışı, hazır pandispanya ve toz karışımlarıyla özensiz tatlardan oluşmakta olan alışagelmiş pastalara bir süre ara verin ve Butik Pastayı tadın. Hazırlanışındaki zahmetle tadına lezzetler katılan pasta ve kurabiyeler hem piyasa fiyatlarına göre uygun hem de hesaplıdır.

Meyveli pastalarda taze mevsim meyveleri kullanılmaktadır.Şeker Hamuru kaplı butik pastalarımızın dış kaplamasında kullanılan şeker hamuru ve Şeker hamurlarında kullanılan gıda boyaları piyasada bulunan en yüksek kaliteli boyalar olup Tarım Bakanlığı izinlidir.

PastaMisa’da pasta üretiminde farklı katkı malzemesi kullanılmamaktadır. Kullanılan malzemelerimiz domuz yağı içermemektedir.

PastaMisa ürünleri, evde kullanılan un, yumurta ve şekerle hazırlanmakta, doğal tereyağı ile daha önce tatmadığınız pasta lezzetini tatmaya davet ediyoruz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar