Peksöz Tesisat

İstanbul / Bahçelievler

Su / Sıhhi Tesisat

Peksöz Tesisat - Ömer Peksöz

Akustik dinleme cihazıyla su kaçağı olan bölgeyi dinleyerek bütün alanı kırmadan dökmeden sadece kaçak olan bölgeyi kırarak su kaçağı, su sızıntısı, su tesisat patlağı gibi problemlerinize çözümler sunuyoruz.
Yeni jenerasyon cihazlarımızla hızlı ve masrafsız hizmet vermekteyiz. Geleneksel su kaçağı bulma yöntemlerinden uzak Teknolojik cihazlarla mesleğimizi icra ediyoruz.Ev, iş yeri, okul, hastane vs gibi kalorifer ısıtma sistemi kullanılan mekanlarda petek temizleme makinesiyle kimyasal petek temizliği hizmeti veriyoruz. 2000 yılından itibaren sektörde hizmet vermekteyiz. İşinin ehli elemanlarımızla mekanı kirletmeden en hızlı şekilde kalorifer radyatör yada peteklerinizin temizliğini yapıyoruz. Kimyasal petek temizliği işlemi esnasında peteklerinizden çıkan pis suyu görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Temizliği en büyük artısı %30'a varan doğalgaz tasarrufudur. Çünkü yaktığınız doğalgaz kadar ısınacaksınız.Ev, iş yeri, hastane,okul vs gibi bütün yaşam alanlarındaki mutfak lavabosu tıkanıklığı, banyo lavabosu tıkanıklığı,klozet tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklılıkları, kanal tıkanıklıkları, yer süzgeci tıkanıklıkları, balkon gider tıkanıklıları, pimaş boru tıkanıklıkları vb. gibi her türlü tıkanıklık problemlerinize kameralı görüntüleme ile tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma makinesiyle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

İstanbulun Avrupa yakası ve Anadolu yakasında mobil destek servisimiz ile hizmetinizdeyiz. İrtibat numaralarımızdan günün her saatinde randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar